Rozhovor s dětským lékařem Mudr. Lebenhartem

Na youtube.com byl vícekrát mazán a opět nahráván. (Porušil pravidla tím, že odkrývá realitu.) Rozhovor začíná otázkou na zkušenosti s očkováním a první reakcí pana doktora byla věta "Očkování je organizovaný zločin!" Mudr. Lebenhart je pediatr s praxí přes 35 let, pozděj sám ukončil práci ve veřejném zdravotnictví. O dalším jeho osudu se dočtete na jeho webu.


Sestřih části rozhovoru.


Prý se nikdy neprokázalo že očkování je účinné. Jak to tedy je?
Na stránkách oficiálního propagátora a "nařizovatele" vakcín v ČR vakciny.net, v sekci
očkování pravidelná (myšleno "povinná") - Očkování proti záškrtu, tetanu a dávivému kašli - Protektivní účinnost
se jasně uvádí:

"Záškrt:
Dodnes bohužel nebyla provedena žádná kontorlovaná randomizovaná studie protektivní účinnosti..."

"Tetanus:
Ochranný účinek se dokladoval na incidenci během obou světových válek... incidence se snížila z 13,4 na 0,44 na 100 000 zraněných."
    Autor zde zapoměl napsat, že očkována nebyla ani polovina vojáků. Při stejných podmínkách za obou válek a při 100% účinnosti vakcíny, by se musel výskyt tetanu snížit asi na polovinu. Snížení 30x ale dokládá, že hlavní roli hrály úplně jiné okolnosti a vliv vakcín pak nelze vůbec rozeznat.

Dávivý kašel:
"...Výsledky protektivní účinnosti očkování celobuněčnou pertusovou vakcínou se staly konzistentní po biologické účinnostní standardizaci na myších."
    Nabízí se otázka: Proti černému kašli se očkuje víc než 70 let, nemoc se jen v ČR objevuje asi 200x až 2000x ročně, proč se ještě nikdy nepodařilo prokázat účinnost vakcíny na lidech?

Důvodem POVINNÉ vakcimace je, dle zákona, "zamezení infekcí s rizikem epidemického šíření" (tetanus se mezi lidmi nepřenáší a je extremě vzácný, záškrt se od 1979 v ČR nevyskytl (krom slavných 3 případů r.2022) a vakcína, dle FDA, nebrání jeho šíření, stejně jako žádná jiná neživá vakcína, tedy ani ta "proti" černému kašli! )

Původní podoba vyjádřejí vakcinátorů k "ochraně očkováním":

Na stránce otevrisvoumysl.cz byl zveřejněn překlad Dr. Thomase (provakcinačního lékaře) který nashromáždil údaje asi 15 000 pacientů a zde je krátký sestřih jeho výsledků:

Oranžová křivka očkovaných na grafech stále stoupá, což znamená, že vakcíny mají dlouhodobé následky (havně na psychiku). Mohou se běžně objevovat až po 1 roce i později. Např. nezvladatelné děti (=ADHD) se mezi neočkovanými vyskytují jen vzácně.

JAK MOHLO DOJÍT K TAKOVÉ CHYBĚ?JE MOŽNÉ NEOČKOVAT?
4.8.2014 napsal Rozhlas.cz Radiožurnál: "Přibývá rodičů, kteří odmítají očkovat děti ... ročně jich je až 170 !"
12.2.2019 vyšlo v časopisu Blesk: "V ČR byla loni proočkovanost hexavakcínou na 90% a MMR valkcínou na 83%". V roce 2018 tedy bylo 10 až 17 tisíc neočkovaných dětí. Vypadá to, že způsob jak zachránit děti před krutou ruskou ruletou existuje a nalézá ho stále víc rodičů. Jedinou podmínou je

hledat vlastní INFORMACE a nenechat si VYMÝVAT MOZKY
sledováním televize a rozhlasu.VRÁTÍ SE NÁM EPIDEMIE?
Občas slíchám "Mojí prababičce zemřeli sourozenci na záškrt a na spalničky". Spolehlivým lékem na záškrt jsou dnes antibiotika, ale penicilin se v ČR začal vyrábět 1949, tedy 3 roky po zahájení nepřetržité plošné vakcinace. Záškrt prý vymítila vakcína, ale proč se nemoc udržela ještě 49 let (do 1995) při tak důsledné plošné vakcinaci?
Podle grafu od SZU (=český státní zdravotní ústav) úmrtnost na spalničky soustavně klesala zcela bez vakcín, teprve když byla skoro nulová, začalo se proti spalničkám očkovat.

Stejné je to se všemi očkovanými nemocemi. Proč podobným tempem ubývala úmrtí i na neočkované infekce?
Že by naši "odborníci" něco přehlédli?


Návrat na předchozí stranu.