Informace o počtu autistů z roku 2015, dle stránek poslankyně českého parlamentu.


Z knihy "Co možná nevíte o očkování" od Neil Z. Miller, strana 99:
  Psychiatr Leo Kanner objevil 11 případů nové mentální poruchy, později nazvané autismus, v roce 1943, kdy začala být dostupná vakcína proti černému kašli. Uvedl, že porucha se výrazně odlišuje od všeho, co bylo dosud popsáno (časté retardace, poruchy řeči a žádná reakce při kontaktu s lidmi). K nárůstu došlo přesně v době, kdy rostla popularita povinného očkování.
  V Japonsku bylo zavedeno povinné očkování hned po válce, při okupaci USA a 1. autista se zde objevil roku 1945! Do Evropy se stejné očkování dostalo v 50. letech a v tomtéž desetiletí se zde objevili první autisté. Roku 1962 byla založena Národní společnost pro autistické děti v Británii.

  Překvapením pro vědce byl velký počet autistů ve vzdělaných rodinách (90% jejich rodičů dokončilo střední školu, 3/4 měly vysokoškolské vzdělání). Pokrokoví a bohatí lidé byli těmi, kdo tehdy mohli dopřát svým dětem ty nejlepší moderní vymoženosti. V 70. letech však začaly rozdíly mizet - s rozšiřováním očkovacích programů pro všechny vrstvy. Autisté se začali objevovat ve všech typech rodin, v děsivě rostoucím počtu (u chlapců už dosahuje 2%). Nárůst je podstatně rychlejší, než se dá odhadovat. Souvisí hlavně s MMR vakcínou, agresivně uváděnou na trh. (V Japonsku, se 127 miliony obyvatel, však přibývá ročně několik stovek nových případů autismu, tedy jen několik desetitisícin % - od 1975 Japonsko neočkuje děti do 2 let vůbec a MMR zakázalo již v roce 1993). Vliv má i očkování matek v těhotenství.

"Můj desetiletý syn byl zdravý, až do 9. dne po očkování MMR, v jeho 16 měsících. Měl dva záchvaty křečí, a vyrážku jako při spalničkách. V průběhu dalšího týdne pak přestal říkat svých několik slov."

"Přesně 14 dnů po očkování MMR měl syn reakci typu spalniček a příušnic. Nyní je diagnostikován jako autistický. Má rovněž syndrom propustného střeva a astma. Před touto reakcí byl zcela zdráv. Pak ztratil všechny své schopnosti a už nikdy se mu nevrátily."

V roce 1988 byla lehká mozková disfunkce (LMD) uznána nejběžnějším důvodem návštěv dětské psychiatrie - jde asi o 13% dětí, které musí být zařazeny do speciálních tříd. Někteří vědci odhadují, že skutečný výskyt je 15 až 20%.

U autismu i LMD se původně myslelo, že jsou psychologického původu. Postižené děti však vykazují záchvaty, třes, dětské křeče, abnormality EEG, ... a paralýzu hlavových nervů (příčina poruch zraku, sluchu a řeči - např.neovladatelnost jazyka apod.).

"Když byla Kate očkována DTP, byly jí 4 měsíce. Potom 72 hodin křičela bolestí. Dodnes má epileptické záchvaty a nemůže mluvit."

Podobné příklady nejsou ojedinělé, další obrázek následků vakcinace a souvislostí s PAS, získáte vyhledáním pojmu "příběhy očkování" nebo shlédnutím filmu VAXXED (opatřen i českými titulky). Zde krátká ukázka z filmu.

Návrat na předchozí stranu.